Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Doprava a platba

E-shopZ elektronického obchodu Gitusystem máte na výběr dvě možnosti doručení a platby, jenž zadáváte v objednávce:


Platba:

  • Dobírkou, při převzetí zboží a to výhradně v hotovosti níže distribučním firmám (pouze ČR a SK). Není možná platba v hotovosti, při osobním předání. Bez poplatku.

  • Předem na účet, bezhotovostním převodem na účet na základě zálohové faktury, která Vám bude doručena na zadaný email v objednávce. Po připsání částky na náš účet bude zboží ihned expedováno. Bez poplatku.


Doprava po České republice:

     

  • Dopravcem PPL na Vámi zvolenou adresu v rámci České republiky. Distribuční náklady 250 Kč.


Zásilka Vám bude standardně doručována v rozmezí od 8 do 18 hodin do 24 hodin od expedice.
Dobírka lze uhradit pouze v hotovosti. V případě změny doručovacích parametrů je nejzazší termín pro doručení zásilky 7 dní od prvního pokusu o doručení. Řidič PPL Vás bude v den doručení zásilky kontaktovat na Vámi uvedené tel. číslo, aby dohodl podrobnosti předání. V případě nezastižení Vás budeme informovat prostřednictvím SMS a zásilku Vám automaticky doručíme zdarma následující pracovní den. Jestliže doručení není úspěšné ani v případě druhého pokusu, bude Vaše zásilka uložena na příslušném depu po dobu 7 dní. Pro sjednání třetího doručovacího pokusu je nutno kontaktovat PPL.  

     

  • Osobní vyzvednutí v síti výdejních míst HeurekaPoint - ulozenka.cz. Distribuční náklady 50 Kč.


O tom, že pro Vás mají připravenou zásilku k osobnímu odběru Vás informují SMS zprávou a emailem. Následně běží standardní 7 dní lhůta na vyzvednutí zásilky, samozřejmě lze sjednat i jiný termín. V případě, že je zásilka na
dobírku, vydáme Vám ji na základě informace o čísle objednávky a uhrazení celé dobírkové částky v hotovosti. V případě, že zásilka byla hrazena předem, vyžadujeme také předložení dokladu totožnosti. Při převzetí zásilky také podepisujete předávací protokol.

Doprava na Slovensko:

  • Pro doručení do Slovenské republiky můžete využít ulozenku.cz a to platbou předem na účet, nebo platbou v hotovosti při převzetí. Při doručení přepravcem PPL požadujeme pouze platbu předem na účet na základě zálohové faktury. Cena bude přepočítána na € dle aktuálního kurzu.


Doprava do států Evropské unie:

  • Pro doručení do států Evropské unie (mimo CZ a SK), požadujeme pouze dopravce PPL a platbu předem na účet na základě zálohové faktury. Cena bude přepočítána na € dle aktuálního kurzu. Cena za dopravu bude stanovena individuálně na základě kontaktu naším pracovníkem.


Obecné informace k doručení:

  • Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči PPL, nebo pracovníkovi výdeje ulozenka.cz. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte Gitusystém gitusystem@email.cz bez prodlení. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení.

  • Pokud bude vaše objednávka v souhrnné výši 4 000 Kč a výše, nebude za dopravu po ČR účtován žádný poplatek.

  • UPOZORNĚNÍ: v případě vrácení zboží ze zákonné lhůty 14 dní, bude vrácená částka ponížena o distribuční náklady, dle zvolené dopravy v objednávce.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky